width="1" height="1" alt="" />

Pracovní příležitosti

Asental Group je realitní skupina, která se zabývá developerskými projekty a správou nemovitostního portfolia v Moravskoslezském kraji.

Projektový manažer nemovitostních projektů

Co očekáváme:

·       Reálnou znalost v oblasti nemovitostí a stavebnictví, nejlépe i VŠ stavebního oboru

·       Zkušenost s projektovým managementem v oblasti nemovitostí, schopnost samostatného komplexního řízení svěřeného developerského projektu

·       Orientace v problematice povolovacích, územních, stavebních a obdobných řízení

·       Schopnost vést jednání s dodavateli včetně zajištění potřebné smluvní dokumentace

·       Profesionální prezentace výsledků v českém i anglickém jazyce (písemná i ústní podoba)

·       Samostatná aktivní osobnost s odpovídající jazykovou a IT vybaveností

Co Vás čeká:

·       Komplexní řízení přidělených developerských projektů v Ostravě a MS kraji v různých stupních projektové   přípravy

·       Příprava a negociace smluvních dokumentů k projektům

·       Koordinace externích dodavatelů - projektantů, cost managerů, stavebních firem

·       Příprava, řízení a odpovědnost za projektový rozpočet a harmonogram

·       Aktivní vyhledávání nových příležitostí pro development

 Co nabízíme:

·       Zázemí úspěšné stabilní regionální firmy

·       Přátelské prostředí menšího kolektivu

·       Odpovídající finanční ohodnocení + odměny dle dosažených výsledků

·       Flexibilní pracovní doba, možnost příležitostného homeoffice

·       5 týdnů dovolené, 3 sick days, flexipasy

·       Klimatizované moderní kanceláře v centru Ostravy

·       Firemní akce

Životopisy zasílejte:

dagmar.bajerova@asental.eu

Vedoucí oddělení pozemkové správy

• Orientaci v oblasti správy pozemků, VŠ stavebního oboru
• Znalost stavebního zákona, výhodou znalost katastrálního zákona a zákona o odpadech
• Znalost lokálního prostředí MS kraje (Karvinsko, Ostravsko)
• Iniciativu v identifikování nových možností a příležitostí na svěřeném pozemkovém portfoliu, obchodní duch
• Profesionální vyjadřování v písemné i ústní podobě, prezentace výsledků v českém, případně i anglickém jazyce (výhodou)
• Samostatná aktivní osobnost s odpovídající jazykovou a IT vybaveností

• Komplexní řízení agendy správy pozemkového portfolia
• Vedení menšího týmu
• Aktivní spolupráce s ostatními týmy skupiny (obchodní tým, projektový tým)
• Aktivní vyhledávání nových příležitostí pro využití pozemkového portfolia
• Negociace specifických smluv k pozemkům (věcná břemena, specifické nájemní smlouvy, výpůjčky atp.)
• Jednání s externími subjekty ve vztahu k pozemkovému portfoliu

• Zázemí úspěšné stabilní regionální firmy
• Přátelské prostředí menšího kolektivu
• Odpovídající finanční ohodnocení + odměny dle dosažených výsledků
• Flexibilní pracovní doba, možnost příležitostného homeoffice
• 5 týdnů dovolené, 3 sick days, flexipasy
• Klimatizované moderní kanceláře v centru Ostravy
• Firemní akce

Referent pozemkové správy

• Orientace v oblasti asanačně-rekultivačních staveb výhodou
• Znalost problematiky věcných břemen
• Profesionální vyjadřování v písemné i ústní podobě
• Samostatnost, pečlivost
• Dostatečné IT schopnosti (MS word, excel, outlook)

• Komplexní správa svěřeného pozemkového portfolia
• Evidence a průběžná kontrola svěřeného portfolia v terénu i v IT systémech skupiny
• Příprava smluvních dokumentů k pozemkům (věcná břemena, specifické nájemní smlouvy, výpůjčky, atp.)
• Jednání s externími subjekty (infrastruktura, stavby, vstup, atp.)
• Evidence dokumentace (externí i interní) pro pozemkovou správu
• Příprava podkladů k pozemkům dle zadání

Zasláním životopisu souhlasím se zpracováním a použitím osobních údajů v rozsahu uvedeném v životopise, konkrétně se jedná zejména o základní osobní údaje – jméno, příjmení, datum narození, místo narození, pohlaví, rodinný stav, občanství, získané tituly, informace týkající se kontaktních údajů včetně trvalého bydliště, informace o získaném vzdělání, o dosavadní praxi, informace o dovednostech a znalostech a dalších nepovinných položkách s tím souvisejících, a to za účelem případného oslovení s nabídkou zaměstnání. Současně potvrzuji, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Tento souhlas uděluji společnosti Asental Land, s.r.o., IČ: 27769143, se sídlem Gregorova 2582/3, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 29249 do odvolání, nejdéle na dobu 1 roku. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat, a to zasláním emailu na osobniudaje@asental.eu nebo dopisu na adresu Gregorova 2582/3, 702 00 Ostrava. Více informací ohledně zpracování osobních údajů naleznete v Informacích o zpracování osobních údajů zde: Informace o zpracování osobních údajů.

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.