width="1" height="1" alt="" />

Pracovní příležitosti

Asental Group je realitní skupina, která se zabývá developerskými projekty a správou nemovitostního portfolia v Moravskoslezském kraji.

Projektový manažer – Real Estate Development

Náplň práce:

·         Příprava a realizace výstavby kancelářských a residenčních nemovitostí v Ostravě

·         Komplexní řízení přidělených developerských projektů

·         Příprava, řízení a odpovědnost za projektový rozpočet a harmonogram

·         Koordinace externích dodavatelů  - projektantů, cost managerů, stavebních firem

·         Příprava a negociace smluvních dokumentů k projektům

Očekáváme:

·         VŠ vzdělání s 3 letou praxí, stavební nebo ekonomický

·         Zkušenosti s projektovým managementem v oblasti nemovitostí

·         Zkušenosti z oblasti stavebních řízení

·         Zkušenost s jednáním s generálními dodavateli

·         Zkušenost s řízením rozpočtů a harmonogramu

·         Samostatnost, spolehlivost, angažovanost, flexibilitu a loajalitu

·         Pro-aktivita

·         Schopnost práce pod tlakem a výborné analytické schopnosti

·         Angličtinu slovem i písmem

·         Znalost práce na PC

·         ŘP sk. B

Nabízíme:

·         Zázemí úspěšné regionální firmy

·         Atraktivní finanční ohodnocení + odměny dle dosažených výsledků

·         5 týdnů dovolené, 3 sick days

·         Flexibilní pracovní doba

·         Místo výkonu práce v centru Ostravy

·         Mobilní telefon a notebook

Pro více informací kontaktujte:

Asental Land, s.r.o.

Dagmar Bajerová

email: dagmar.bajerova@asental.eu
Gregorova 2582/3
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Zasláním životopisu souhlasím se zpracováním a použitím osobních údajů v rozsahu uvedeném v životopise, konkrétně se jedná zejména o základní osobní údaje – jméno, příjmení, datum narození, místo narození, pohlaví, rodinný stav, občanství, získané tituly, informace týkající se kontaktních údajů včetně trvalého bydliště, informace o získaném vzdělání, o dosavadní praxi, informace o dovednostech a znalostech a dalších nepovinných položkách s tím souvisejících, a to za účelem případného oslovení s nabídkou zaměstnání. Současně potvrzuji, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Tento souhlas uděluji společnosti Asental Land, s.r.o., IČ: 27769143, se sídlem Gregorova 2582/3, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 29249 do odvolání, nejdéle na dobu 1 roku. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat, a to zasláním emailu na osobniudaje@asental.eu nebo dopisu na adresu Gregorova 2582/3, 702 00 Ostrava. Více informací ohledně zpracování osobních údajů naleznete v Informacích o zpracování osobních údajů zde: Informace o zpracování osobních údajů.

Webdesign: Cyber Fox, s.r.o.